Оренда різноманітних сценічних конструкцій для забезпечення ваших заходів


У Вас спланований грандіозний захід чи ділова зустріч закордонних бізнес-партнерів? А може Ви вирішили зайнятися організаційними питаннями акції, де обов'язковим елементом буде виступ на публіці, чи може це буде концертний номер із піснями та танцями? Щоб це не було, будь-який ефектний і незабутній захід чи торжество не обійдеться із трьох основних компонентів – світло, звук, сцена.

Крім перерахованих вище заходів сценічне обладнання необхідне для будь-якого масштабу ділового або урочистого event-вечора – відкриття ТЦ, концерт артистів, виступ ораторів, масштабні концерти на день міста тощо. Яким би не був захід – він потребує професійного рішення щодо вибору готової сцени або сценічної конструкції за індивідуальним планом замовника.

Сценічне обладнання, як і будь-яка інша техніка для проведення заходів, поділяється на територіальне використання. Але питання встановлення на вулиці чи в приміщенні не має складного рішення для професіоналів своєї справи.

Звичайно ж, сценічні установки не зберігаються у підсобці кожного банкетного залу чи ресторану, саме для цього є послуга оренди сцен для проведення Вашого заходу. Для замовлення оренди сценічного обладнання у професіоналів своєї справи, лише необхідно зв'язатися з менеджерами компанії SMENA RENT, яка на ринку України зарекомендувала себе як високоякісного та професійного партнера для вибору в оренду сценічного обладнання для проведення Ваших заходів.

Гарантія успіху Вашого event-вечора – ефектний та професійно підготовлений захід. Запорука нашого успіху – якісне, правильно підібране обладнання та задоволені клієнти.

Чому варто зупинити вибір на компанії SMENA RENT?


1. Консультаційні послуги менеджерів, з індивідуальним виїздом на майданчик для прорахунку всіх параметрів – виміри та розрахунки навантажень на точки підвісу, складання схематичного зображення території для гармонійного розміщення всіх приладів.

2. Гнучка цінова політика кожного клієнта.

3. Повне керівництво проектом – оперативне виконання поставленої мети; правильне підключення та налагодження обладнання на місці, відповідно до розташування майданчика заходу; швидка реакція на запити та ініціативи замовника; доставка, складання та подальший демонтаж обладнання та різних конструкцій.

4. Правильне підключення та налаштування сценічного обладнання відповідно до переваг замовника та умов розміщення сцени.

5. Високий рівень професіоналізму персоналу, націлений на тривалі та плідні стосунки із замовниками.

6. Свідченням якості нашої роботи є вдячні відгуки клієнтів.

Компанія SMENA RENT гарантує доставку орендованого сценічного обладнання на місце проведення заходу, а також проінформує замовників про тимчасові терміни на монтаж та встановлення сцени. Установки самої сцени, а також підвісок та трибун виготовляються виключно кваліфікованими інженерами.

Матеріальна база компанії SMENA RENT з оренди сценічного обладнання складається з різних готових варіантів сцен, елементів установок та додаткових споряджень.

Оренда сцен для заходів – не єдиний напрямок компанії SMENA RENT. У команді SMENA RENT складаються звуко- та світлотехніки, які зможуть розташувати світло та звук на сцені, зробивши так, щоб насолодитися заходом зміг кожен у будь-якій точці майданчика.

Компанія SMENA RENT на ринку вже тривалий час надає послуги з оренди сцен. Вам потрібне повне обладнання для проведення заходу, що включає звукове, сценічне та світлове обладнання? Зверніться до нас, ви будете повністю задоволені результатом.