Комплексне технічне забезпечення світловим обладнанням для проведення різноманітних заходів

Неможливо уявити веселий захід без світлових ефектів або світломузики. Це надає особливої чарівності будь-якій урочистості, заходу та вечірці, в кафе чи на літньому майданчику, fashion-показу чи фестивалю.

Завдяки світловим приладам створюється неповторна атмосфера святкової динаміки, ігри кольорів та фарб, здатні благотворно впливати на фантазію відвідувачів заходу, а також можливість додати колоритність до святкового настрою клієнтів. Тим більше, що багато людей пов'язують свої спогади з візуальними враженнями, а що ще може сильніше впливати на візуальне сприйняття, як не світло.

Устаткування для світла відрізняється один від одного залежно від місця використання – світлова апаратура для клубного заходу відрізняється від світлотехніки для ресторанів та кафе габаритністю та кількістю елементів у системі. Але де б не використовувалося обладнання – воно забезпечить незабутнє відчуття свята. За якість апаратури для світла компанія SMENA RENT відповідає з усією відповідальністю, тому що техніка, що використовується для урочистостей та заходів, знаходиться в особистій власності компанії, що гарантує робочий стан та налагодженість.

Доцільні та далекоглядні організатори різних заходів, а також власники закладів знають, що успіх вечора залежить від якісної апаратури, але придбати її не завжди раціонально. Найкращим виходом стане оренда обладнання для світла компанії SMENA RENT, яка гарантує якість своєї роботи та успіх Вашого заходу.

Чому ж клієнти SMENA RENT, яка радує своєю роботою клієнтів з 2012 року, зупиняють вибір саме на даній компанії:

  1. Консультаційні послуги менеджерів, з індивідуальним виїздом на майданчик для прорахунку всіх параметрів – виміри та розрахунки навантажень на точки підвісу, складання схематичного зображення території для правильного розміщення освітлювальних приладів. Гнучка цінова політика кожного клієнта.
  2. Повне керівництво проектом – у визначений термін виконання поставленої мети; правильне підключення та налагодження обладнання на місці, відповідно до розташування майданчика заходу; швидка реакція на запити та ініціативи замовника; доставка, складання та подальший демонтаж обладнання та різних конструкцій.
  3. Високий рівень професіоналізму персоналу, націлений на тривалі та плідні стосунки із замовниками. Свідченням якості нашої роботи є вдячні відгуки клієнтів.

У матеріально-технічному арсеналі компанії SMENA RENT знаходиться таке обладнання для візуалізації світлових рішень клієнтів:

- складні та прості динамічні та статичні прилади;

- стежать гармати;

- Консолі управління світлом.

Оренда обладнання для світла – невіддільна частина будь-якого корпоративного та ділового заходу, урочистостей чи концертів. Саме світлове обладнання створює необхідну динаміку на майданчику та пожвавлює сцену. У компанії SMENA RENT Ви зможете орендувати світлове обладнання для проведення заходів будь-якого класу та масштабу. Компанія SMENA RENT гарантує здійснення Ваших найсміливіших ідей. Оренда обладнання для світла – один із основних напрямків діяльності компанії, тому технічний супровід та фахівці зможуть повною мірою гарантувати, що замовивши оренду обладнання для світла у SMENA RENT, Ваш захід пройде на найвищому рівні!

Освітлювальна техніка компанії SMENA RENT допоможе Вам завоювати увагу відвідувачів та партнерів Вашого ресторану чи клубу, ефектно оформити зал та вразити присутніх, змушуючи запам'ятати барвистий захід надовго.